دانش آموزان اول و دوم ابتدایی غیرحضوری آزمون می‌دهند


مدیرکل آموزش‌وپرورش استان قزوین گفت: آزمون نیم سال اول کلیه دانش آموزان اول و دوم ابتدایی به‌صورت مجازی و غیرحضوری برگزار می‌شود و مدرسه‌ای اجازه ندارد آزمون را حضوری برگزار کند.

 حسنعلی اصغری تصریح کرد: برخی از مدارس درخواست داشتند که آزمون عملکردی درس بخوانیم و بنویسم پایه اول و دوم ابتدایی و آزمون عملی هنرستان های فنی و حرفه ای کاردانش به صورت حضوری برگزار شود.

وی افزود: با توجه به این که چند ماه از سال تحصیلی گذشته و معلمان نگران عملکرد دانش آموزان پایه اول و دوم هستند و معتقدند که اگر آزمون مناسبی برگزار نشود امکان سنجش عملکردی مناسبی وجود ندارد، اما طبق مصوبه ستاد مقابله با کرونا استان قزوین هیچ مدرسه ای حق برگزاری آزمون حضوری در این مقاطع را ندارد.


مدیرکل آموزش وپرورش استان قزوین اظهار کرد: ما مطیع مصوبات ستاد مقابله با کرونا هستیم و اجازه برگزاری آزمون حضوری در این مقاطع را نمی دهیم، هیچ مدرسه ای اجازه ندارد آزمون را به صورت حضوری برگزار کند و درصورتی که مدرسه ای دانش آموزان را به آزمون حضوری ترغیب کند با مدیر مدرسه برخورد می شود.

وی یادآور شد: آزمون حضوری صرفاً در پایه نهم و دوازدهم که امتحانات نهایی دارند برگزار می شود و در سایر مقاطع آزمون حضوری نداریم، همچنین کلاس ها و آزمون های مدارس روستایی که جمعیت دانش آموزی آن ها زیر ده نفر است به صورت حضوری برگزاری می شود چراکه اغلب آن ها به آموزش آنلاین دسترسی ندارند.

منبع:ساعد نیوزتصویر : https://rozup.ir/view/3450110/_2021-12-24T10-33-10.297nnn.png

لطفا به قوانین نشر محتوا در فضای مجازی احترام گذاشته و از انتشار مجدد این فایل ها خودداری کنید.

دانلود : 376
شنبه 13 دي 1399 ساعت : 16:8

391
مطلب
+ 2
افراد آنلاین
+764
بازدید امروز
1,219
بازدید دیروز
20,167
بازدید ماه
2,229,853
بازدید کل
دوشنبه 29 اسفند 1401
تقویم روز