جواب درس مهارت تاب آوری و تحمل سختی تفکر هفتم


جواب فعالیت های درس مهارت تاب آوری و تحمل سختی تفکر هفتم شامل پاسخ سوالات بحث کلاسی صفحه ۱۲۸، ۱۲۹ و ۱۳۱، آزمون خودسنجی و تحمل سختی صفحه ۱۳۲ و جواب فعالیت در خانه صفحه ۱۳۳ تفکر و سبک زندگی هفتم را در این نوشتار مشاهده خواهید کرد.

مهارت تاب آوری و تحمل سختی تفکر هفتم با جواب

صفحه ۱۲۸ تفکر هفتم


✍ فعالیت 1: بحث کلاسی – صفحه 128

همه‌ی ما ممکن است در خانه، مدرسه، زمین بازی و زندگی شخصی با مشکلاتی مواجه شویم. بیماری ها، تصادفات، نقص عضو، جنگ، زلزله، سیل، مرگ و میر نزدیکان و از بین رفتن مال، از جمله مشکلاتی اند که فشارهای زیادی بر ما وارد می کنند. تحمل سختی نزد افراد متفاوت است. عده ای با سختی کنار می آیند و در برابر آن مقاومت میکنند و برای حل آن چاره جویی میکنند؛ اما عده ای نمیتوانند با سختی کنار بیایند و خیلی زود یا بیمار می شوند یا از بین می روند. چرا؟

زیرا تاب‌آوری کافی ندارند و تمرین کافی برای مقابله با مشکلات نداشته اند.

✅ شما چگونه با مشکلات و سختی ها مواجه می شوید؟

ظرفیت خودم را در تحمل سختی‌ها و مشکلات شناخته‌ام  و سعی میکنم با این مشکلات مقابله کنم.

نکات مهم و جالب گفت و گوها

سختی‌ها و مشکلات بخشی از زندگی روزمره هستند و ما بایستی با نگاه مثبت با آنها برخورد کنیم و با استفاده‌ی بهینه از امکانات، فضای موجود، فرصت‌ها و دوستان خوب به مصاف مشکلات برویم.

🚀 در این نوشته جواب درس مهارت تاب آوری و تحمل سختی تفکر هفتم را قرار دادیم. اگر پاسخ دیگری در مورد این سوال داشتید، آن در بخش دیدگاه بنویسید. همچنین برای دسترسی سریع تر به پاسخ سایر سوال های خود، آن را جستجو کنید.
لطفا به قوانین نشر محتوا در فضای مجازی احترام گذاشته و از انتشار مجدد این فایل ها خودداری کنید.

دانلود : 6793
سه شنبه 14 دی 1400 ساعت : 16:04

395
مطلب
+ 6
افراد آنلاین
+1,113
بازدید امروز
1,013
بازدید دیروز
31,666
بازدید ماه
2,444,979
بازدید کل
پنجشنبه 30 شهریور 1402
تقویم روز