صفحه اصلی   آخرین اخبار   اخبار عمومی   دانش آموزان اول و دوم ابتدایی غیرحضوری آزمون می‌دهند

دانش آموزان اول و دوم ابتدایی غیرحضوری آزمون می‌دهند


مدیرکل آموزش‌وپرورش استان قزوین گفت: آزمون نیم سال اول کلیه دانش آموزان اول و دوم ابتدایی به‌صورت مجازی و غیرحضوری برگزار می‌شود و مدرسه‌ای اجازه ندارد آزمون را حضوری برگزار کند.

 حسنعلی اصغری تصریح کرد: برخی از مدارس درخواست داشتند که آزمون عملکردی درس بخوانیم و بنویسم پایه اول و دوم ابتدایی و آزمون عملی هنرستان های فنی و حرفه ای کاردانش به صورت حضوری برگزار شود.

وی افزود: با توجه به این که چند ماه از سال تحصیلی گذشته و معلمان نگران عملکرد دانش آموزان پایه اول و دوم هستند و معتقدند که اگر آزمون مناسبی برگزار نشود امکان سنجش عملکردی مناسبی وجود ندارد، اما طبق مصوبه ستاد مقابله با کرونا استان قزوین هیچ مدرسه ای حق برگزاری آزمون حضوری در این مقاطع را ندارد.


مدیرکل آموزش وپرورش استان قزوین اظهار کرد: ما مطیع مصوبات ستاد مقابله با کرونا هستیم و اجازه برگزاری آزمون حضوری در این مقاطع را نمی دهیم، هیچ مدرسه ای اجازه ندارد آزمون را به صورت حضوری برگزار کند و درصورتی که مدرسه ای دانش آموزان را به آزمون حضوری ترغیب کند با مدیر مدرسه برخورد می شود.

وی یادآور شد: آزمون حضوری صرفاً در پایه نهم و دوازدهم که امتحانات نهایی دارند برگزار می شود و در سایر مقاطع آزمون حضوری نداریم، همچنین کلاس ها و آزمون های مدارس روستایی که جمعیت دانش آموزی آن ها زیر ده نفر است به صورت حضوری برگزاری می شود چراکه اغلب آن ها به آموزش آنلاین دسترسی ندارند.

منبع:ساعد نیوز
لطفا به قوانین نشر محتوا در فضای مجازی احترام گذاشته و از انتشار مجدد این فایل ها خودداری کنید.

بازدید : 472
شنبه 13 دی 1399 ساعت : 16:08 ب.ظ

نظرات

کد امنیتی رفرش

406
مطلب
+ 12
افراد آنلاین
+1,867
بازدید امروز
4,158
بازدید دیروز
42,011
بازدید ماه
2,693,115
بازدید کل
دوشنبه 20 آذر 1402
تقویم روز