دشمن هویت دانش‌آموز ایرانی را هدف گرفته است


معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش خطاب به دانش‌آموزان گفت لازم است از فرصت حضور در مدارس برای ‌بهره‌مندی از ظرفیت استادان و معلمان خود برای آماده‌شدن در مسیر زندگی آینده بهره ببرید.

قاسم احمدی لاشکی در جریان سفر به شیراز درجمع دانش آموزان دبیرستان پسرانه شهید دستغیب سه ناحیه سه شیراز گفت: بخش مهمی از سرنوشت آینده هر انسانی در مدارس رقم‌ خواهد خورد.

وی افزود: لازم است از فرصت حضور در مدارس به منظور بهره‌مندی از ظرفیت اساتید و معلمان خود برای آماده شدن در مسیر زندگی آینده بهره ببرید.

احمدی لاشکی با اشاره به زندگی برخی بزرگان در کشور ادامه داد: اگر انسان زندگی اینها را مطالعه کند و از آنها به عنوان الگوهای موثر در زندگی استفاده کند می‌تواند موفق شود.

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش گفت: امروز دشمن هویت دانش‌آموز ایرانی را هدف قرار داده است تا پیشرفت روزافزون ایران اسلامی را که موجب خشم آنها شده است تحت‌الشعاع قرار دهد.

احمدی لاشکی تصریح کرد: پیشرفت‌های مختلف کشور در علوم و صنایع مختلف همچون پزشکی، نانوفناوری و صنایع فضایی و دفاعی و... نشانگر این است که کشور مسیر درستی را دارد و طبیعی است که بدخواهان کشور این مسایل را تحمل نمی‌کنند.

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: دشمنان ایران پیشرفت کشور را تحمل نمی‌کنند و هدفشان ناامیدی نسل نوجوان و جوان است.

منبع : پاناتصویر : https://rozup.ir/view/3450110/_2021-12-24T10-33-10.297nnn.png

لطفا به قوانین نشر محتوا در فضای مجازی احترام گذاشته و از انتشار مجدد این فایل ها خودداری کنید.

دانلود : 164
یکشنبه 24 مهر 1401 ساعت : 9:31

397
مطلب
+ 3
افراد آنلاین
+146
بازدید امروز
1,402
بازدید دیروز
2,549
بازدید ماه
2,335,924
بازدید کل
شنبه 13 خرداد 1402
تقویم روز